من افسون صدر هستم و کارم برنامه‌ریزی و مدیریت رویداد یا همان ایونت پلنر هستم.

پانزده سال سابقه مدیریت فروش و برنامه‌ریزی داشتم و هر ساله در چندین نمایشگاه و همایش میزبان افراد مختلف بودم.

تحصیلاتم در مقطع کارشناسی مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات است.

و اما چی شد که من تصمیم گرفتم ایونت پلنر باشم…

من به نظم و ترتیب و قانون برنامه خیلی اهمیت می‌دهم از نظر رفتارشناسی شخصیتم تیپ CS هست ( براتون در قسمت تست رفتارشناسی توضیح دادم) بطور خلاصه در مورد خصوصیت این تیپ بگم شخصیت منظم و برنامه‌ریز در ضمن مسئولیت‌پذیر و خانواده دوست هست. خلاصه خسته‌تان نکنم همیشه دوست دارم در جلسات کاری همه چیز شیک و دقیق باشد. به همین علت شروع به مطالعه در مورد اصول برگزاری ایونت یا همان رویداد پرداختم دوره‌های آنلاین خارج کشور را شرکت کردم و در این مورد هر چقدر بتوانم مطالعه می‌کنم. واقعا صنعت جذاب و دوست داشتنی هست.

به این ترتیب من وارد صنعت ایونت پلنرها شدم و شروع به بررسی آن در ایران کردم.

البته جای خوشحالی هست که در این زمینه هم ایران‌ها بخصوص خانمها فعال ایرانی عقب نمانده‌اند و در بخش ودینگ پلنری (Wedding Planer) یا همان برنامه‌ریزی جشن عروسی فعال هستند. البته برخی افراد خوش ذوق هم در زمینه برگزاری تولد فعال می‌کنند.

اما متاسفانه در زمینه برگزاری رویداد تجاری مثل همایش و سمینار کمی فعالیت کمتر هست و برخی شرکتهایی که کار مارکتینگ و سمپلینگ انجام می‌دهند یا دست‌اندکار پذیرایی و سالن هست برای اینکار اقدام کردند.

اما…

اما..

اما نکته مهم این هست که برگزاری یک رویداد فقط تهیه سالن و تالار  و یا پذیرایی با درصد تخفیف نیست. رویداد مخصوصا از نوع تجاری و اجتماعی اصول خاص و نکات ریزی دارد که آنها را باید در نظر گرفت و برای یک همایش حرفه‌ای بجا آورد.

و اینجا همان جایی هست که تفاوت من با تمام افرادی که در این حوزه فعالیت هستند نمود پیدا می‌کند.

اگر بطور خلاصه برایتان توضیح دهم من در سه مرحله کنار شما هستم از لحظه‌ای که تصمیم می‌گیرید رویدادی برگزار کنید که مرحله قبل برگزاری است در روز رویداد که مرحله در جریان رویداد نام دارد و بعد از رویداد. در این سه مرحله با اصول و استانداردهای بین‌المللی کار برنامه‌ریز، اجرا و مدیریت رویداد شما را برعهده می‌گیرم.

البته برای عروس و دامادهای عزیزم هم از ابتدا با پیشنهادهای متناسب بودجه و سلیقه‌شان تا پایان عروسی مانند یک دوست کنارشان هستم.

خلاصه این بود داستان من. متشکرم که وقت گذاشتید و آن را مطالعه کردید.

خیلی خوشحال می‌شوم برای برنامه‌ریزی مراسمهای تجاری و یا مهمانیهای خصوصی‌تان کنارتان باشم.

برنامه‌ریزی عروسی

اجازه دهید ما به شما کمک کنیم

برنامه‌ریزی خودتان را شروع کنید

برنامه‌ریزی همایش

اجازه دهید ما به شما کمک کنیم

برنامه‌ریزی خودتان را شروع کنید