به شما خوش‌آمدگویی می‌کنیم که وارد دنیای آنلاین کسب و کار ما شدید. تیم ما با پانزده سال سابقه در برنامه‌ریزی و مدیریت با روحیه‌ای خلاق و دوستانه آماده هستند که یک جشن یا مراسم فوق‌العاده عالی را برای شما برنامه‌ریز، اجرا و مدیریت کنند.

حالا کار ما چیه؟ و چه کمکی می‌تونیم به شما بکنیم؟

هر روز که دنیا پیشرفت میکنه و تکنولوژی جدیدتری میاد توی زندگی ما هم سرمون شلوغ‌تر میشه هم نیاز به ارتباطات با کیفیت برامون مهم‌تر میشه. با تحولات سبک زندگی در دهه‌های اخیر پلنرها یا برنامه‌ریزها جایگاه‌شون در زندگی ما لازم و مهمتر شد تا اینکه در هر صنعتی افرادی نقش برنامه‌ریزی یا پلنرنینگ را بر عهده دارند. 

صنعت ایونت یا رویداد که روزبروز گسترده‌تر و جذاب‌تر میشه برای رفع نیاز مخاطب خود پلنرهای مختلفی را  برای برگزاری بهتر مجالس دارد. به عنوان مثال ایونت پلنر Event Planner، ودینگ پلنر Wedding Planner و برسدی پلنر  Birthday Planner . 

و اما تیم یسنا…

ما افتخار آن را داریم که در سه دسته مختلف برای شما خدمات با کیفیت ارائه بدهیم:

ما تیم ودینگ پلنر  Wedding Planner داریم برای برگزاری جشن عروسی، عقد و نامزدی، فرمالیته ترکیه و ایران و سالگرد ازدواج.

ما تیم ایونت پلنر  Event Planner داریم برای برگزاری مراسم‌های تجاری و رسمی مانند همایش، سمینار، بزرگداشت، افتتاحیه و اختتامیه، ورکشاپ یا کارگاه آموزشی و هر دورهمی رسمی و تجاری.

ما تیم برسدی پلنر  Birthday Planner داریم برای برگزاری جشن تولد کودکان و بزرگسالان و جشن تعیین جنسیت کودک.

ما به شما کمک می‌کنیم تمام مراحل کارتون را مطابق با بودجه‌ای که دارید برنامه‌ریزی کنید و خدماتی که لازم دارید مانند سالن، تیم عکاسی و فیلم‌برداری و پذیرایی را براتون فراهم می‌کنیم.

یکی از تخصص‌ها ما در فراهم کردن امکانات برگزاری فرمالیته و ورکشاپ در کشور ترکیه هست.

ما با داشتن دفتری مستقر در ترکیه و شناخت شرایط لازم آن کشور می‌توانیم صفر تا صد نیاز شما را برنامه‌ریزی و اجرا کنیم.

در پایان…

خیلی خوشحال میشیم که به عنوان دوست شما در مراسم‌ها و جشن‌ها تون کنارتون باشیم و با هم یک مراسم به یاد موندنی را بسازیم.

حتما برای مشاوره با تیم ما تماس بگیرد همیشه نکاتی هست که افراد متخصص و حرفه‌ای یک کار در نظر می‌گیرند ولی ما ممکن بهش توجه نکنیم

همین الان از طریق این لینک با ما تماس بگیرد.